UAB Intiks. Buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonių steigimasApie mus

UAB INTIKS — tai įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas — nuo pirminių dokumentų apdorojimo, deklaracijų pildymo bei jų pateikimo, iki pilnų finansinių ataskaitų ruošimo akcininkams, mokesčių inspekcijai, Sodrai, registrų centrui.

UAB INTIKS dirba su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis, kurioms naudingiau pirkti buhalterinės apskaitos paslaugas, nei turėti pastovų darbuotoją savo įmonėje, nes tuomet įmonė sutaupo socialinio draudimo mokesčių, darbo vietos įrengimo, buhalterinės programos, kvalifikacijos kėlimo bei dar daugelį kitų sąnaudų.

Teikdami šias paslaugas mes sutartimi įsipareigojame Klientui vesti buhalterinę apskaitą remiantis LR įstatymais. Mūsų paslaugos paremtos betarpišku bendradarbiavimu bei vadovaujamasi konfidencialumo, profesinės kompetencijos ir sąžiningumo principais.

Tvarkydami Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti Kliento nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo prievolių vykdymo ar nevykdymo. Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos pagal šalių pasirašytą apskaitos paslaugų teikimo sutartį. Kaina už teikiamas paslaugas yra lanksti, įvertinama pagal pirminių dokumentų, operacijų kiekį, personalo skaičių, sezoniškumą.

Tikimės iš Jūsų sėkmingo bendradarbiavimo ir garantuojame, kad darbai bus atlikti laiku ir nepriekaištingai.

© 2020 UAB Intiks. Buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonių steigimas.